Na Sprzedaż

3027 m²
28 500 PLN
previous arrow
previous arrow
next arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider

OFERTA WYŁĄCZNIE W NASZYM BIURZE

Na sprzedaż działka rolna położona w malowniczej miejscowości Kitnowo gm. Grunwald w Powiecie Ostródzkim. Wieś mazurska, położona niedaleko Grunwaldu, 18 km na południe od Ostródy. Nieruchomość gruntowa o powierzchni 3027m2, długość i szerokość: 90mx34m w kształcie prostokąta, teren płaski, niezadrzewiony(kilka sztuk o cienkim pniu). Nieruchomość ma bezpośredni dostęp do drogi wewnętrznej gruntowej, dojazd do drogi gminnej asfaltowej: 80m. W odległości 239m znajduje się wodociąg, sieć telekomunikacyjna. Klasa gruntu: IVa, IVb i V. Istnieje możliwość uzyskania WZ. Brak MPZP, Studium gminy określa teren jako mieszkalno-usługowy Sąsiednie działki mają wydane warunki zabudowy na domy całoroczne. W najbliższej okolicy znajdują się siedliska oraz las. W okolicy pełne zaplecze handlowo-usługowe, sklepy spożywcze lokalne oraz te wielkopowierzchniowe, szkoły, przedszkola, kościół, straż pożarna, pierwsza pomoc medyczna. Od strony frontu działki, z boku jest usytuowany słup elektryczny średniego napięcia, nie przeszkadza w użytkowaniu.

Jest to idealna propozycja dla osób które chcą uciec od zgiełku miasta, szukają dla siebie miejsca na weekendowe i wakacyjne wypady w celu naładowania baterii. Fantastycznie można zaprojektować zagospodarowanie terenu wśród drzew i krzewów, w bardzo kameralnym miejscu jakim jest nasz grunt. Gmina Grunwald z uwagi na malownicze tereny stała się atrakcyjna turystycznie w ramach Związku Stowarzyszeń „Kraina Drwęcy i Pasłęki” na terenie gminy oznakowywano w sposób profesjonalny szlaki turystyki pieszej i rowerowej. Północną część gminy zajmuje Rezerwat przyrody Rzeka Drwęca chroniący całą długość Drwęcy.

UWAGA→ Specjaliści z naszej Pracowni Projektowej DWD ARCHITEKCI ARCHITEKT DARIUSZ DUNAJSKI czekają na Państwa z propozycją projektu gotowego bądź projektu indywidualnego dla w/w nieruchomości gruntowej!

Zapraszam serdecznie do kontaktu:

Anna Dunajska

tel. + 48 512-684-058

biuro@dunajscy.pl

www.dunajscy.pl

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66 § 1 Kodeksu Cywilnego

Lokalizacja Nieruchomości

28 500 PLN

Powierzchnia: 3027m2
Powierzchnia działki: 3027m2
Lokalizacja: Kitnowo gm. Grunwald
NR OFERTY: 584/2020

AGENT PROWADZĄCY:

Anna Dunajska

+48 512 684 058


MASZ PYTANIA?

  zadzwoń

  mail
  Anna Dunajska
  +48 512 684 058
  Dariusz Dunajski
  +48 511 769 340

  napisz

  mail

  biuro@dunajscy.pl

  odwiedź nasze biuro

  adres
  ul. Głowackiego 13/15
  lok. 2a
  10-447 Olsztyn