Na Sprzedaż

240 m²
674 000 PLN
previous arrow
previous arrow
next arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider

OFERTA WYŁĄCZNIE W NASZYM BIURZE

Na sprzedaż dom całoroczny, wybudowany w technologi tradycyjnej murowanej w 2005r., położony w centrum Jonkowa, 6 km od granic Olsztyna. Nieruchomość o powierzchni całkowitej 240, powierzchnia użytkowa 132,6m2, powierzchnia działki 1 263 m², wymiar działki: 29mx42m . Działka zagospodarowana tj. nasadzenia drzew iglastych, ogrodzona. Obok domu znajduje się murowany grill w świetnym stanie technicznym, idealne miejsce dla rodzin do spędzania weekendowych wieczorów! Wjazd na posesję od strony ul. Spacerowej, drogą asfaltową gminną oraz ok 90m drogą gruntową gminną.

Dom posiada 3 kondygnacje naziemne oraz jedną na poziomie -1. Piwnica o powierzchni 50,1m², w skład której wchodzi: Pomieszczenie gospodarcze o powierzchni 25m², kotłownia o powierzchni 25,1m².

Parter o powierzchni 81,5m², w skład którego wchodzi: hall o powierzchni 8,5m², przedpokój o powierzchni 4,2m², odrębne WC o powierzchni 2,2m². Garaż jednostanowiskowy o powierzchni 17,3m2.

W skład półpiętra wchodzi: salon połączony z aneksem kuchennym, jadalnią oraz spiżarnią o łącznej powierzchni 47,5m² z wyjściem na taras oraz ogród, klatka schodowa o powierzchni 1,8m². Na podłogach deska drewniana, glazura w kuchni i wokół kominka. Kominek ozdobiony czerwoną cegłą, w pomieszczeniach na ścianach kolory ziemi. Kuchnia w zabudowie meblowej stałej wraz z niezbędnymi sprzętami AGD tj. kuchnia gazowa, piekarnik, zmywarka.

W skład Poddasza o powierzchni 72m² wchodzi: pokój o powierzchni 17,3m² z wyjściem na balkon, garderoba o powierzchni 4,2m², przedpokój o powierzchni 9,3m². Do poddasza prowadzą drewniane schody. W sypialniach na podłodze panel, ściany w stonowanych kolorach. W większej sypialni duża szafa w zabudowie wraz z lustrem.

Kolejnym punktem naszego domu jest Półpiętro, w skład którego wchodzi: przedpokój o powierzchni 2,9m², łazienka o powierzchni 5,9m², pokój powierzchni 9,3m², pokój powierzchni 13,1m² z wyjściem na balkon, pokój powierzchni 10m² z wyjściem na balkon. W łazience wanna z wc, wraz z niezbędną armaturą łazienkową. W pokojach na podłogach panel.

Dom ogrzewany za pomocą kominka z płaszczem wodnym. Istnieje możliwość podłączenia do domu gazu – przyłącze znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie. W łazienkach ogrzewanie podłogowe. Woda podgrzewana z kominka w sezonie zimowym (opcjonalnie jest też terma w kotłowni), w sezonie letnim podgrzana przez system solarny. Solary zamontowane od frontu domu.

W najbliższej okolicy znajdują się przedszkole, szkoła podstawowa, zaplecze handlowo-usługowe, posterunek policji, straż pożarna, sklep spożywczy, autonaprawa, gabinet weterynaryjny, pizzeria, apteka,ośrodek zdrowia ( gabinet rehabilitacji , stomatolog ,ginekolog).

Gmina Jonkowo położona jest w centralnej części województwa warmińsko-mazurskiego, w powiecie olsztyńskim. Graniczy z następującymi gminami: Świątki, Dywity, Miasto Olsztyn, Gietrzwałd oraz Łukta. Odległość administracyjnego centrum gminy (Jonkowa) od stolicy województwa Miasta Olsztyn wynosi 6 km. Przez gminę przebiega dział wodny, rozdzielający dwa dorzecza: Pasłęki i Łyny. Do największych jezior w okolicy należą: Gamerskie, Łomskie, Giedajskie, Linówko, Szałstry, Bałąg.

Podsumowując, nasza nieruchomość to idealne miejsce do życia dla osób które cenią ciszę, spokój, piękno otaczającej przyrody, bliskość Jezior a zarazem potrzebują miejsca dobrze skomunikowanego z miastem.

Zapraszam serdecznie do kontaktu:

Roksana Prusaczyk

tel. + 48 512-684-058

biuro@dunajscy.pl

www.dunajscy.pl

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66 § 1 Kodeksu Cywilnego

Lokalizacja Nieruchomości

674 000 PLN

Powierzchnia: 250m2
Powierzchnia działki: 1 263m2
Lokalizacja: Jonkowo
Rok Budowy: 2005
Liczba Pokoi: 5
NR OFERTY: 1019/2021

AGENT PROWADZĄCY:

Roksana Prusaczyk

+48 512 684 058


MASZ PYTANIA?

  zadzwoń

  mail
  Anna Dunajska
  +48 512 684 058
  Dariusz Dunajski
  +48 511 769 340

  napisz

  mail

  biuro@dunajscy.pl

  odwiedź nasze biuro

  adres
  ul. Głowackiego 13/15
  lok. 2a
  10-447 Olsztyn