O FIRMIE

DUNAJSCY

NIERUCHOMOŚCI

Nasza Firma istnieje od 2010 roku. Wywodzi się z pracowni projektowej DWD Architekci architekt Dariusz Dunajski. W ramach świadczonych usług oferujemy Państwu adaptację projektów typowych. Dodatkowo wykonujemy projekty indywidualne dostosowane do potrzeb,  oczekiwań i gustu konkretnego Klienta. Projekty indywidualne zawierają rozwiązania architektoniczne, technologiczne i materiałowe dostosowane do indywidualnych potrzeb, tak aby powstała przyjazna i wygodna przestrzeń dla całej Twojej Rodziny. Projektujemy zarówno nowe budynki, jak i przebudowujemy i rozbudowujemy istniejące obiekty budowlane. Dbamy o to, aby opracowane przez Nas projekty były funkcjonalne, estetyczne oraz w pełni spełniały oczekiwania i potrzeby naszych Klientów.

W zależności od potrzeb Klienta wykonujemy kompleksową usługę, od fazy pomysłu do jego pełnej realizacji. Przygotowujemy koncepcję obiektu, projektujemy obiekty budowlane, dopełniamy stosownych formalności związanych z rozpoczęciem realizacji budowy, w tym uzyskaniem stosownych decyzji administracyjnych, zezwoleń właściwych organów administracji publicznej lub innych podmiotów. Uczestniczymy również w fazie realizacji inwestycji poprzez nadzór autorski nad projektem. Nasza Pracownia oferuje także dodatkowo pełnienie funkcji kierownika budowy oraz inspektora nadzoru inwestorskiego.

Kładziemy duży nacisk na dobór jak najlepszych współpracowników. Są to doświadczeni specjaliści oraz branżyści m.in. w zakresie architektury, konstrukcji, instalacji sanitarnych, elektrycznych i teletechnicznych, projektów drogowych, projektów zieleni, geodezji, geologii, ocen oddziaływania na środowisko, organizacji ruchu, kosztorysowania inwestycji, a także rzeczoznawcy budowlani, specjaliści BHP i PPOŻ.

Dunajscy Nieruchomości to również pośrednictwo w obrocie nieruchomościami. Dla nas sprzedaż, zakup, wynajem, czy poszukiwanie nieruchomości jest indywidualną historią każdego człowieka. W związku z tym, każdą usługę dostosowujemy do spersonalizowanych potrzeb. Koncentrujemy się nie tylko na samej finalizacji transakcji, ale przede wszystkim na samym procesie dążenia do niej. Współpracujemy z zaufanym prawnikiem, notariuszami i innymi specjalistami związanymi z branżą nieruchomości, dzięki czemu zapewniamy naszym klientom pełne poczucie komfortu i bezpieczeństwa, na które zasługują.

Biuro Nieruchomości

mgr inż. Anna Dunajska

Właściciel firmy Dunajscy Nieruchomości. Absolwentka m.in. studiów Ekonomicznych o specjalności Ekonomia Menedżerska oraz Zarządzania SGGW, SGH. Ukończyła również studia podyplomowe z Pośrednictwa w Obrocie Nieruchomościami oraz Bezpieczeństwa i Higieny Pracy. Pani Anna ma wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu w Działach Handlowych największych firm z branży FMCG i nie tylko. Od kilku lat jest w pełni aktywnym Pośrednikiem w Obrocie Nieruchomościami. Zajmuje się również kwestiami związanymi z budownictwem mieszkaniowym oraz usługowym.

Pani Anna ceni sobie kontakt z klientem, lubi ten moment w którym może pomóc zarówno w podjęciu decyzji, ale i obsłudze związanej z wyborem projektu domu, sprzedażą bądź kupnem mieszkania. Każdy jej dzień poświęcony jest pracy, ciągłym pomysłom i możliwości tworzenia silnej marki na rynku.

Nieruchomości a w szczególności budownictwo domów to dla niej pasja obok podróży po świecie. Uwielbia poznawać nowe miejsca, kultury i ludzi. Wolne chwile lubi spędzać aktywnie w duchu sportowym, pamiętając o przyjemnościach płynących z piękna otoczenia i obecności bliskich jej osób.

Biuro Nieruchomości

mgr inż. arch Dariusz Dunajski

Właściciel firmy Dunajscy Nieruchomości. Absolwent Architektury Politechniki Białostockiej. Architekt i Urbanista uprawniony do projektowania w specjalności architektonicznej i konstrukcyjno-budowlanej oraz do kierowania robotami budowlanymi. Posiada również uprawnienia do kierowania robotami przy zabytkach nieruchomych.

Pasjonat budownictwa, projektant i praktyk z kilkunastoletnim doświadczeniem. Jako kierownik budowy lub inspektor nadzoru inwestorskiego zwraca szczególną uwagę na poprawność wykonania projektów oraz realizacji budynków. Dokumentuje błędy budowlane oraz konsekwencje zmian w trakcie inwestycji.

Dariusz Dunajski jest członkiem Warmińsko-Mazurskiej Izby Architektów i Warmińsko-Mazurskiej Izby Inżynierów Budownictwa.

W pracy projektowej nie boi się wyzwań, przy każdym z nich prezentuje zindywidualizowane podejście. Dąży do tego, aby jego projekty charakteryzowały się wysoką jakością autorskich rozwiązań, które zawsze opierają się na pomyśle wypracowanym na drodze analizy sytuacji zastanej oraz wymagań inwestora.

Architektura dla niego to pasja obok podróży po świecie i tradycji polskiego budownictwa domów. Naczelną zasadą, którą kieruje się na co dzień, jest stworzenie dobrej relacji architekt-inwestor, polegającej na uważnym słuchaniu, poznaniu i omówieniu potrzeb. Dla tego Architekta nie ma  złych uwarunkowań i wymagań.

NASI

PARTNERZY

logo-partnera
logo-partnera
logo-partnera
logo-partnera
logo-partnera
logo-partnera
logo-partnera
logo-partnera
logo-partnera
logo-partnera
logo-partnera
logo-partnera
logo-partnera
logo-partnera
logo-partnera
logo-partnera
logo-partnera
logo-partnera

zadzwoń

mail
Anna Dunajska
+48 512 684 058
Dariusz Dunajski
+48 511 769 340

napisz

mail

biuro@dunajscy.pl

odwiedź nasze biuro

adres
ul. Głowackiego 13/15
lok. 2a
10-447 Olsztyn