Współpracujemy

Wszelkie czynności prawne i techniczne związane z nieruchomościami podlegają skomplikowanym procedurom opisanym w rozmaitych aktach prawnych. Prawidłowe przeprowadzenie transakcji zakupu nieruchomości przy jednoczesnej minimalizacji ryzyka możliwe jest wyłącznie jeśli wykonywane jest przez osoby posiadające szeroką wiedzę lub przy współpracy doświadczonego zespołu składającego się z różnych specjalistów.
Wiarygodność i prawidłowość przeprowadzanych transakcji oraz oferowanych cen gwarantujemy dzięki wykonywaniu wyceny nieruchomości. Doświadczenie w tworzeniu operatów szacunkowych, pozwala zweryfikować już na początkowym etapie, jak proponowana cena ma się do rzeczywistej wartości mieszkania, domu czy działki. Z doświadczenia wiemy, że ceny prezentowane w ogłoszeniach często nie są adekwatne do tego, jaką cenę można uznać za daną nieruchomość, a kilkuprocentowe wahania w tym zakresie stanowią niemałe kwoty.
Członkowie zespołu Dunajscy Nieruchomości przez lata funkcjonowania na rynku nieruchomości nawiązali wartościowe kontakty branżowe z najlepszymi specjalistami z różnych dziedzin, które pojawiają się przy okazji obrotu nieruchomościami. Proces nieruchomości jest bardzo złożony, a dopiero w trakcie dowiadujemy się, że załatwienie wszystkiego samodzielnie pochłania mnóstwo dodatkowego czasu i pieniędzy.
Wychodzimy naprzeciw tym problemom i oferujemy Państwu innowacyjne na rynku rozwiązanie, mianowicie możliwość współpracy na każdym etapie obsługi z następującymi profesjonalistami.

Biuro Nieruchomości

PRAWNIK

Zapewnienie bezpieczeństwa obsługi pod kątem prawnym, szczególnie w zakresie ustalania stanu prawnego nieruchomości i przygotowania niezbędnej dokumentacji z tym związanej. W ramach współpracy Dunajscy Nieruchomości z kancelarią prawną specjalizującą się w dziedzinach prawa związanych z nieruchomościami, mogą Państwo dodatkowo uzyskać pomoc w kwestiach m. in.:

 • ustalenia zapisów księgi wieczystej ze stanem faktycznym nieruchomości,
 • związanych z dziedziczeniem, nabyciem i działem spadku, w którego skład wchodzi nieruchomość,
 • doradztwa w procesie inwestycyjnym, w tym analiza i pomoc w tworzeniu umów,
 • doradztwa w zakresie prawa budowlanego, w tym analiza i pomoc w tworzeniu umów o roboty budowlane.
Biuro Nieruchomości

DORADCY FINANSOWI

Finansowanie inwestycji jest procesem żmudnym i zbiurokratyzowanym, a niewiedza w tym zakresie i zaniedbanie formalności może skutkować przedłużeniem terminu przyznania kredytu lub nieotrzymaniem go w ogóle. Aby przejść przez ten proces bezpiecznie oraz odnaleźć się w gąszczu ofert kredytowych, formularzy i dokumentów, Dunajscy Nieruchomości oferują współpracę z agentem ubezpieczeniowym i brokerem kredytowym, których pomoc obejmuje m.in.:

 • zbadanie zdolności kredytowej,
 • pomoc w doborze najbardziej optymalnego sposobu finansowania inwestycji,
 • doradztwo w zakresie ubezpieczenia nieruchomości oraz transakcji.
Biuro Nieruchomości

ARCHITEKT

Posiadamy ogromne doświadczenie zdobywane podczas wieloletniego funkcjonowania naszej pracowni architektonicznej na rynku.

Pomoc i doradztwo architekta obejmuje bowiem m. in.:

 • pomoc w doborze odpowiedniej działki przy uwzględnieniu planów inwestycyjnych Klienta,
 • wizualizacje koncepcji projektów,
 • ocenę stanu technicznego / ekspertyzę techniczną nieruchomości,
 • doradztwo, ocenę lokalu pod kątem przydatności dla planowanej funkcji przez inwestora, uzgodnienie projektu pod względem sanitarnym ( sanepid ) oraz przeciw pożarowym,
 • doradztwo podczas oględzin nieruchomości w zakresie aranżacji wnętrza, możliwości zastosowania konkretnych rozwiązań.
Biuro Nieruchomości

KANCELARIA NOTARIALNA

Wszelkie czynności prawne związane z nieruchomością wymagają dla swej ważności formy aktu notarialnego. Jego właściwe przygotowanie jest niezwykle ważne, ponieważ niesie za sobą poważne skutki formalno-prawne, dlatego zabezpieczenie tej strony transakcji jest tak istotne. W ramach współpracy z notariuszem oferujemy atrakcyjniejsze ceny związane z zawieraną umową oraz przygotowanie dokumentacji zapewniając sprawne i bezpieczne przeprowadzenie transakcji.

Biuro Nieruchomości

GEODETA

Współpraca z tymi specjalistami jest niezbędna w celu ustalenia wielkości działki lub ustalenia jej granic, czy podziału nieruchomości.

Biuro Nieruchomości

GEOLOG

Opinia geologiczna obecnie jest wymagana przy każdym typie nowej inwestycji (budowy).

Biuro Nieruchomości

KONSTRUKTOR, INSTALATOR, ELEKTRYK

Fachowcy niezbędni na różnych etapach procesu inwestycyjnego i budowlanego, którzy wraz z architektem pomogą wprowadzić w życie plan o wymarzonym domu.

Biuro Nieruchomości

RZECZOZNAWCA SANITARNY, RZECZOZNAWCA DO SPRAW ZABEZPIECZEŃ PRZECIWPOŻAROWYCH

Ich pozytywna decyzja rzutuje na czas oddania budynku lub lokalu do użytku. Z tego powodu właściwe sprawdzenie nieruchomości pod względem obowiązujących przepisów sanitarnych oraz przeciwpożarowych zarówno od strony formalnej jak i technicznej najlepiej zacząć podczas oględzin nieruchomości przed jej zakupem.

Biuro Nieruchomości

AUDYTOR ENERGETYCZNY

Pomoc w zakresie przeprowadzania audytów energetycznych oraz charakterystyk energetycznych, które wpływają m. in. na oddanie nieruchomości do użytku. Z naszą pomocą mogą Państwo proces ten przyspieszyć i cieszyć się własnym domem czy lokalem usługowym.

NAJNOWSZE

OFERTY

Eleganckie dwupokojowe mieszkanie przy Centrum HB, ul. Mroza 11
Olsztyn
Cena
319 000 PLN
Powierzchnia
44 M2
Sprzedaż
Działka
Działka r.budowlana z Warunkami Zabudowy na 2 domy, Gm. Grunwald
Lipowa Góra gm. Grunwald
Cena
82 000 PLN
Powierzchnia
3220 M2
Sprzedaż
Działka
Działka budowlana Gronity, w pobliżu obwodnicy, nr 52/46 i 52/98
Gronity, ul. Pod Dębami
Cena
188 650 PLN
Powierzchnia
1715 M2
Sprzedaż
Działka
Działka budowlana Gronity, w pobliżu obwodnicy, nr 52/47
Gronity, ul. Pod Dębami
Cena
152 760 PLN
Powierzchnia
1273 M2
Sprzedaż
Działka
Działka budowlana Gronity, w pobliżu obwodnicy, nr 52/48
Gronity, ul. Pod Dębami
Cena
155 280 PLN
Powierzchnia
1294 M2
Sprzedaż
Działka
Działka budowlana w doskonałym punkcie komunikacyjnym
Kabikiejmy Dolne gm. Dobre Miasto
Cena
73 000 PLN
Powierzchnia
69000 M2
Sprzedaż
Działka
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Slider

zadzwoń

mail
Anna Dunajska
+48 512 684 058
Dariusz Dunajski
+48 511 769 340

napisz

mail

biuro@dunajscy.pl

odwiedź nasze biuro

adres
ul. Głowackiego 13/15
lok. 2a
10-447 Olsztyn